Úvěr pro podnikatele

Úvěry pro podnikatelskou skupinu jsou velmi specifické. Zabývám se financováním  s.r.o. i FO podnikajících. Vycházím vždy z účetní rozvahy, výkazu zisků a ztrát, výsledovky a DP.  I nově vzniklá s.r.o. nejsou však problém v případě, že je dobře zpracovaný a promyšlený podnikatelský záměr. 

Výhody

  • Na úvěry pro podnikatele se specializuji
  • Neúčtuji si žádné poplatky předem
  • Díky dlouhodobým vztahům jsem schopna vyjednat individuální podmínky

Každý, kdo podniká a potřeboval někdy úvěr na nový projekt nebo třeba zařídit hypotéku pro osobní účely, ví, jak je to složité a v mnoha případech beznadějné. Podnikání může perfektně jet, vše je dobře nastavené, ale pokud většinu tržeb investujete zpět do firmy, čisté zisky zkrátka nemáte takové, aby byly pro většinu bankovních ústavů dostatečné pro poskytnutí úvěru.

Zajistím výhodný úvěr pro podnikatele

A od toho jsem tady my. Zajišťuji úvěry pro podnikatele. Po detailním posouzení Vaší finanční situace vyberu banku či jiný finanční ústav, kde se mnou máte největší šanci na získání úvěru. Následně zajistím individuální posouzení žádosti, čímž rapidně zvýším pravděpodobnost schválení úvěru. Dále Vám neúčtuji žádné poplatky předem. Tedy pro Vás bezpečná volba řešení a mě motivace k dosažení úspěchu ve Vaší věci.

Sháníte finanční prostředky na rozvoj podnikání? Potřebujete úvěr, abyste mohli rozjet nový projekt? Chcete investovat do nových technologií nebo rozšířit prostory pro své podnikání? Chcete rozšířit skladové zásoby či provozní kapitál obecně a zvýšit tak výkonnost Vaší firmy? Nebo chcete refinancovat nevýhodný úvěr, novým financováním za mnohem lepších podmínek? Tak právě proto jsem já. Mám opravdu bohaté zkušenosti se zajišťováním úvěrů pro podnikatele. Nejsem vázána na jeden finanční ústav, nesnažím se Vás napasovat do standardních produktů určité banky. Naopak, vyjednám pro Vás individuální posouzení a individuální podmínky. Dovolte Vašim snům a plánům, aby se uskutečnily a staly se realitou. Obraťte se na mě a já pro Vás udělám maximum toho, co je k Vašemu úspěchu třeba.

Svou práci mám ráda a věnuji se jí s plným nasazením

Několik důvodů, proč do toho jít se mnou

Jsem specialista na náročné případy

Mám silné vztahy na správných místech

Mám více než 17 let aktivních zkušeností

Vždy zaručuji 100% diskrétnost

Jsem velmi úspěšná při čerpání zdrojů

Máte nějaký dotaz?