Hypotéky

Pomohu Vám pořídit si vlastní bydlení, nebo si koupit cokoliv jiného. Pokud úvěr máte, většinou jsem schopna vyjednat nižší úrok a lepší podmínky.

Klienti se mě často ptají například jak je to s odhadem nemovitosti, jakou výši platu potřebují k uzavření hypotéky nebo jaká hypotéka je pro ně nejvýhodnější a na jak dlouhou dobu je vhodné si ji sjednat.

Na jakékoliv dotazy  z oblasti úvěrů Vám ráda odpovím a všechny starosti s vyřizováním hypotéky můžete nechat mně. Pošlete mi Váš dotaz nebo se domluvíme na nezávazné konzultaci.

Hypotéka, cesta k pořízení vlastní nemovitosti

Hypotéky jsou pro většinu lidí jedinou možnou cestou k pořízení vlastní nemovitosti. Chtějí bydlet ve svém a mají nějaké vlastní prostředky. Na zbylou část čerpají hypoteční úvěr, který je zajištěný zástavním právem na nemovitosti. V České republice mohou hypoteční úvěry čerpat fyzické i právnické osoby ale pouze tehdy, pokud je zástavní právo vázáno na nemovitost v ČR. Ručit totiž můžete nejenom předmětem hypotéky ale také jinou nemovitostí.

Vývoj finančního trhu a zhoršující se podmínky pro získání hypotéky

Jak se vyvíjí finanční trh, vyvíjí se i výše úroků a podmínky pro získání hypoték. ČNB vydává doporučení, která naprostá většina finančních ústavů respektuje. Snadno se tak může stát, že nesplňujete požadavky bank a Vaši žádost zamítnou. A od toho jsem tady já. Jsem specialistka na nestandardní hypotéky. Po detailní analýze zhodnotím, zda a u kterých finančních ústavů se mnou máte šanci hypotéku získat. Podrobně s Vámi zkonzultuji potřebné podklady a následně zajistím individuální posouzení Vaší žádosti. Při tomto hodnocení je přihlédnuto i k historii, obratům a dalším doplňkovým ukazatelům. Nenechte se odradit standardní šablonou bank, využijte mích služeb, získejte hypotéku a bydlete také konečně ve svém.

Svou práci mám ráda a věnuji se jí s plným nasazením

Několik důvodů, proč do toho jít se mnou

Jsem specialista na náročné případy

Mám silné vztahy na správných místech

Mám více než 17 let aktivních zkušeností

Vždy zaručuji 100% diskrétnost

Jsem velmi úspěšná při čerpání zdrojů

Máte nějaký dotaz?